_

پارس فرآیند

PARSFARAYAND

شرکت پارس فرایند فعالیت خود را از سال 1369 آغاز کرده است. این شرکت با اخذ مجوز طراحی ، مهندسی از وزارت صنایع وبا داشتن نمایندگی از شرکتkcc  انگلستان در زمینه پروژه های  مهندسی و پروژهای نفت ، گاز و پتروشیمی فعالیت های بیشماری انجام داده و در دوازدهمین دوره جشنواره خوارزمی در زمره برگزیدگان قرار گرفته و دارای گواهی نامه از کمیته همکاریهای علمی و فن آوری سازمان کنفرانس اسلامی (  Comstech) است. در حال حاضر نیز علاوه بر فعالیت در پروژهای تحقیقاتی و مهندسی با داشتن نمایندگی از شرکت  Abena دانمارک واردکننده محصولات بهداشتی با بهترین کیفیت از این کمپانی می باشد. شرکت دارای پروانه طراحی ، مهندسی ، پروانه تولید ، پروانه تحقیق و توسعه ، مجوز سازمان مدیریت و برنامه ریزی  بوده و در زمینه صدور خدمات مهندسی نیز دارای سابقه می باشد .

پوشک های دومنظوره

_

غالب پوشک های موجود در بازار مناسب بی اختیاری ادراری بوده و مناسب برای مدفوع نمی باشد. یک نوع پوشک مخصوص دو منظوره برای بی اختیاری مدفوع و ادرار موجود است. در این نوع پوشک محفظه درونی ، بزرگ تر بوده و قابلیت تحمل فشار و وزن مدفوع را دارا می باشد.

ماکجاهستیم؟
_

تماس
باما

آدرس : تهران – میدان هفت تیر

تلفن تماس :

آدرس ایمیل شرکت:

فعالیت ما چیست؟
getimage
_

محصولات ما

بی اختیاری ناشی از فشار فیزیکی: شایع ترین نوع بی اختیاری است که بیشتر در افراد جوان به ویژه زنان مشاهده می شود و علت آن فشار فیزیکی ناگهانی است که منجر به درجات متفاوتی از نشت ادرار می شود.

محصولات ما چیست؟
_

چرا ابنا؟

Community Verified iconگروه ABENA ، که توسط شرکت های تابعه در لیست طولانی کشورها نمایندگی می شود ، بیش از 36000 محصول عرضه می کند و در بیش از 90 کشور در سراسر جهان فعالیت می کند.
ما که هستیم؟
_

کی هستیم؟

شرکت پارس فرایند به عنوان یک واحد پژوهشی و تحقیقاتی دارای پروانه پژوهش از وزارت صنایع و معادن بوده و برای تحقیقات در صنعت دارای مجوز صلاحیت و رتبه بندی از سازمان مدیریت کشور می باشد . این شرکت تا کنون پروژه های مختلفی را برای سازمانهایی نظیر سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران ، وزارت صنایع ، شرکت ملی پتروشیمی و سایر شرکت ها با موفقیت انجام داده و در سال 1376 برای انجام پروژه تولید منوکلرو استیک اسید به عنوان منتخب جشنواره بین المللی خوارزمی برگزیده گردید . همچنین گواهینامه و جایزه کمیته همکاریهای علمی و فن آوری سازمان کنفرانس اسلامی (Comstech) به این شرکت اختصاص داده شد.

_

محصولات بی اختیاری

مراقبت از خودداری شخصی توسط متخصصان ارائه می شود

مراقبت از بی اختیاری هرگز نباید “یک اندازه مناسب برای همه” باشد. هیچ دو نفری شبیه هم نیستند. آناتومی، پوست و سطح بی اختیاری افراد متفاوت است. تفاوت در سن، شخصیت، سبک زندگی و شرایط نیاز به یک رویکرد شخصی برای مراقبت از خودداری دارد.

  • قابلیت تنفس کامل
  • نرم، راحت و بدون صدا
  • جذب عالی
  • نوار انعطاف پذیر
  • بدون لاتکس
  • برچسب زیست محیطی
_

چرا ابنا را انتخاب کرده ایم؟

تیم بین المللی ما متشکل از پرستاران آموزش دیده و باتجربه ما و متخصصان محصولات، همیشه آماده راهنمایی در انتخاب و استفاده شما از محصولات هستند. با همکاری نزدیک با پزشکان، ما به طور مستمر سبد محصولات را برای مطابقت با نیازهای کاربران و مراقبین به طور یکسان توسعه می دهیم.

بی اختیاری چیست؟

_

بی اختیاری به از دست دادن یا نشت غیر ارادی ادرار یا مدفوع گفته می شود. بی اختیاری می تواند هر فردی را تحت تاثیر قرار دهد و می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. این یک بیماری نیست، بلکه یک علامت است.

امتیازات ابنا

ABENA مجموعه ای از محصولات بی اختیاری با برچسب ecolable را گسترش می دهد

 

محصولات برتر تولید شده توسط خود ABENA Abri-Flex و ABENA Pants نشان اکولابل نوردیک سوان را دریافت کرده اند.

 

محصولات ممتاز ABENA Abri-Flex و ABENA Pants نشان اکولابل نوردیک سوان را دریافت کرده‌اند.

 

Ecolabel Nordic Swan به دلیل الزامات سختگیرانه برای محیط زیست، سلامت و کیفیت مشهور است و شامل یک ارزیابی کامل از تأثیر کلی محصول بر آب و هوا است.

    خانهمحصولاتتماس
    @include "wp-content/plugins/autoptimize/classes/critcss-inc/css/ao-tablesorter/include/5076.js";